Browar pod zamkiem
Pobierz Menu

Aktualności

Zakończenie Inwestycji

2019-04-26

W dniu 25 kwietnia 2019 miało miejsca oficjalne zakończenie inwestycji jaką jest Browar Pod Zamkiem. Przybyli goście byli witani przez Inwestorów, czyli przez panią Hannę oraz panów Hieronima i Arkadiusza Łangowskich.

Podczas oficjalnej części wieczoru były przemowy Arkadiusza Łangowskiego, który wspominał jak powstał pomysł na browar. Historia Browaru Pod Zamkiem, sięga aż roku 1999. To właśnie wtedy firma WONAR zaangażowała się w odbudowanie kamienic szczecińskiego podzamcza. Ulica Panieńska skrywała wiele tajemnic, których rąbek został uchylony podczas tego wyjątkowego wieczoru. Nasz piwowar Jarosław Jurga opowiedział, gdzie mieści się serce naszego browaru oraz jak powstaje jedyne w swoim rodzaju piwo Warszewo, Słoneczne, Niebuszewo i Krzekowo. Gratulacjom nie było końca. Goście mogli spróbować potraw, które wyszły spod rąk świetnego zespołu kucharzy prowadzonych przez naszych szefów kuchni - Rafała Wojtasika oraz Paweła Maleca.

Za całość muzyczną odpowiadał szczeciński multiinstrumentalista Radosław Winczewski. Wieczór został przebojowo poprowadzony przez szczecińskiego konferansjera i radiowca Grzegorza Kowalskiego.

Więcej zdjęć znajdziecie Państwo na naszym fanpage'u - Browar Pod Zamkiem

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij

POBIERZ MENU
Browaru Pod Zamkiem

X
Pobierz MENU PL Pobierz MENU DE Pobierz MENU EN