Pobierz Menu

Aktualności

JUBILEUSZ 1 WARZENIA PIWA

2019-12-19

16 STYCZNIA / START GODZINA 19:00

Już 16 stycznia 2020 będziemy świętować jubileusz PIERWSZEGO WARZENIA PIWA. Wszystkich serdecznie już dziś zapraszamy. Będzie mnóstwo niespodzianek. Startujemy o 19:00.

W programie:

PREMIERA PIWA!
Czym byłby JUBILEUSZ PIERWSZEGO WARZENIA PIWA bez premiery nowego.

Podczas wieczoru będziecie mogli spróbować najnowszego piwa, który przygotowujemy dla Was już od dawna. Będzie to ciemne piwo, aromatyczne ale nie zdradzimy nic więcej . O smaku przekonacie się sami podczas naszego jubileuszu.

KONCERT GRUPY THE SIX
Podczas jubileuszu zagra wspaniały zespół młodych muzyków The Six. W ich repertuarze znajdują się własne, akustyczne aranżacje hitów wszech czasów oraz z ostatnich lat, zarówno z polskiej jak i zagranicznej sceny muzycznej.

The Six to prawdziwa skarbnica talentów. Zespół tworzy 6 osób z ogromnym doświadczeniem muzycznym oraz z pasją do grania dobrej muzyki.

Jeden z wokalistów grupy The Six - Maciej Mazur, wziął udział w produkcji telewizyjnej znanego programu The Voice of Poland 9. Podczas przesłuchań w ciemno zachwycił jury. Udało mu się odwrócić wszystkie fotele! Maciej mógł wybrać jednego z czterech trenerów The Voice of Poland. Zdecydował, że dalej poprowadzi go... Grzegorz Hyży!

WARSZTATY “Jak powstaje piwo. “ Warsztaty poprowadzi utytułowany piwowar Browaru Pod Zamkiem - Jarosławem Jurga.
Przygotowaliśmy wraz z Pivnym Szczeciniem dla Was specjalne warsztaty podczas, których będziesz mógł Zwiedzać & Degustować. Warsztaty zaczynamy spacerem i kończymy w Browarze Pod Zamkiem.

Po zakończeniu warsztatów otrzymasz pamiątkowy Certyfikat ukończenia pierwszego etapu wtajemniczenia w proces warzenia piwa oraz pamiątkowy kufel Browaru Pod Zamkiem.

Dodatkowo w cenie warsztatów otrzymasz degustacyjny pokal PIVNY SZCZECIN i mapka - doskonała, praktyczna pamiątka

Spacer oraz warsztaty kosztują 59 zł (w cenie wliczone są już degustacyjne pokale). Liczba uczestników spaceru jest ograniczona. Bilety można nabyć w w Centrum informacji turystycznej Visit Szczecin pl. Żołnierza Polskiego 20, 70-551 Szczecin, tel.: 91 434 04 40

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij