Pobierz Menu

Aktualności

Technologiczny Rozruch

2019-01-16

W dniu dzisiejszym po bardzo długim oczekiwaniu nastąpił rozruch technologiczny serca naszego browaru. Był tort, świeczki i pierwsza brzeczka. Na bardzo małej jednak ważnej dla nas uroczystości były najbliższe nam osoby.

Kilka informacji o osobach odpowiedzialnych za produkcję naszego piwa, bo to w dużej mierze był ich dzień. Za projekt, rozruch i całą koncepcję technologiczną odpowiedzialny jest Krzysztof Ozdarski - TwójMałyBrowar.pl Minibrowary projekty i instalacje. Jeżeli nie kojarzycie to Krzysiek jest twórcą wielu browarów restauracyjnych w Polsce. Jest jednym z nielicznych mistrzów tego fachu, który uruchomił niezliczoną ilość browarów rzemieślniczych. 
Za warzenie piwa odpowiedzialny jest Jarosław Jurga. Od ponad 14 lat zajmuje się piwowarstwem. Ukończył Uniwersytet Mazursko - Warmiński między innymi w specjalności warzenia piwa. Od ponad 8 lat z sukcesami Jarek zajmuje się warzeniem piwa w polskich i zagranicznych browarach. Może poszczycić się ponad 20. nagrodami dla swoich trunków. Jarek był jednym z finalistów Great British Beer Festival. Jest nam niezmiernie miło, że nasze drogi się skrzyżowały i będziemy mieli możliwość tworzenia Browaru Pod Zamkiem.

 

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij