Browar pod zamkiem

Kariera

Barman/ Barmanka

Szukamy do naszego zespołu dynamicznych ludzi, którzy będą chcieli na stałe związać się z naszą restauracją. Browar Pod Zamkiem to miejsce gdzie smaki regionu przeplatane są z historią Szczecina. Ogłaszamy ciągły nabór na stanowiska pracy:

1. Barman/ Barmanka

Wymagania:

  • pełnoletniość
  • aktualna książeczka zdrowia
  • dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu
  • mile widziane doświadczenie związane z serwowaniem piwa rzemieślniczego
  • mile widziana znajomość języka obcego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres rekrutacja@browarpodzamkiem.pl. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Wszystkich informacji udzielimy osobiście podczas rozmów.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WONAR Hieronim Łangowski siedzibą w Szczecinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest firma WONAR Hieronim Łangowski z siedzibą w Szczecinie przy ul. Czeskiej 19. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data publikacji: 2019-02-08

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij

POBIERZ MENU
Browaru Pod Zamkiem

X