Browar pod zamkiem

Aktualności

JUBILEUSZ POWSTANIA BROWARU POD ZAMKIEM

2020-02-28

1 URODZINY

Przed nami kolejne ważne wydarzenie. Zbliżają się nasze 1 URODZINY powstania Browaru Pod Zamkiem. Otwarcie lokalu odbyło się 18 marca 2019 roku.  Świętować jednak będziemy 19 marca 2020. Start o godzinie 19:00 WSTĘP BEZPŁATNY Zapraszamy wszystkich, którzy chcą ten szczególny dla nas dzień spędzić z nami.

Czeka na Was muzyczna niespodzianka. Koncert zespołu The Six. W ich repertuarze znajdują się własne, akustyczne aranżacje hitów wszech czasów oraz z ostatnich lat, zarówno z polskiej jak i zagranicznej sceny muzycznej.The Six to prawdziwa skarbnica talentów. Zespół tworzy 6 osób z ogromnym doświadczeniem muzycznym oraz z pasją do grania dobrej muzyki.

Jeden z wokalistów grupy The Six - Maciej Mazur, wziął udział w produkcji telewizyjnej znanego programu The Voice of Poland 9. Podczas przesłuchań w ciemno zachwycił jury. Udało mu się odwrócić wszystkie fotele! Maciej mógł wybrać jednego z czterech trenerów The Voice of Poland. Zdecydował, że dalej poprowadzi go... Grzegorz Hyży!

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij

POBIERZ MENU
Browaru Pod Zamkiem

X