Browar pod zamkiem

Aktualności

OKTOBERFEST W BROWAR POD ZAMKIEM

2020-09-27

2 -4 października 2020 r.

Browar Pod Zamkiem jak w ubiegłym roku zaprasza na wyjątkową imprezę, Oktoberfest. Tegoroczny Oktoberfest w Browarze Pod zamkiem rozpocznie się w piątek, 2 października i zakończy w niedzielę, 4 października.
Przenosimy w tym czasie atmosferę namiotu piwnego z Monachium do swoich wnętrz, dzięki czemu wcale nie trzeba jechać do Niemiec, aby poczuć niezwykły klimat tego największego na świecie piwnego święta.

Podczas Oktoberfest obsługa Browaru Pod Zamkiem w tradycyjnych bawarskich strojach serwować będzie piwa w 1 l kuflach i bawarskie specjały kulinarne takie, jak bawarska obazda podawana z preclem, currywurst - kiełbasa własnego wyrobu podawana z sosem curry, frytkami oraz piklami - cebula, papryka,cukinia, ogórek, czy golonka podana z kluskami i zasmażaną kapustą. Codziennie wieczorem rozbrzmiewać będzie muzyka na żywo, a tematyczne dekoracje tworzyć będą wyjątkowe otoczenie.

WSTĘP BEZPŁATNY
W programie:
1. Muzyka na żywo
2. Specjalne menu bawarskie
3. Piwo festiwalowe
4. Duże litrowe kufle

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij

POBIERZ MENU
Browaru Pod Zamkiem

X